Prekių krepšelis
...yra tuščias
Kaip pirkti? Mano duomenys  |  Vykdyti užsakymą   

Prekių užsakymas

Norimas prekes įsidėkite į krepšelį nuspausdami mygtuką “Dėti į krepšelį”, nepamirškite nurodyti prekės kiekį. Paspauskite „Perskaičiuoti“. Pasitikrinkite visą užsakymo informaciją. Jei viskas teisingai, spauskite “Užsakyti”. Užpildykite asmeninę anketą, nurodydami savo duomenis (vardą, pavardę, pristatymo adresą, telefoną, el. paštą). Perkant vėliau užteks prisijungti - įvesti vartotojo el. pašto adresą ir slaptažodį. Pamiršusiems slaptažodį, jį išsiųsime el. paštu.

Jeigu jau užsakėte prekes, bet norite kažką pakoreguoti ar atšaukti užsakymą, susisiekite su mumis kontaktuose nurodytu el. paštu ar telefonu. Mes garantuojame, kad Jūsų pateikti duomenys (vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, adresas ir kt.) nebus perduodami tretiesiems asmenims. Pateikti duomenys būtini vykdant internetinę prekybą, t.y. sklandų prekių pristatymą klientams.

Apmokėjimas

Apmokėti už prekes galite banko pavedimu. Į savo elektroninio pašto dėžutę gausite sąskaitą, kurią turite apmokėti. Sąskaitoje bus nurodyti duomenys kam ir kur turėsite padaryti pavedimą. Gavę Jūsų užsakymo apmokėjimą, išsiųsime prekes nurodytu prekių gavimo adresu. Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą. Jeigu per 7 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo nesumokama už prekes, užsakymas anuliuojamas.

Pristatymas

Gavus Jūsų apmokėjimą už prekes, jos bus išsiųstos per 2 - 4 darbo dienas registruotu paštu (AB "Lietuvos paštas"). Siuntos Jums bus pristatytos į namus. Jums nesant namuose, bus paliktas pranešimas apie siuntos gavimą, tuomet siuntą turėsite atsiimti patys Jus aptarnaujančiame pašto skyriuje. Atsiimdami prekę nepamirškite dokumento, įrodančio Jūsų tapatybę.

Jeigu per savaitę po prekių išsiuntimo negaunate siuntinio - susisiekite su mumis. Mes Jums pranešime Jūsų siuntos registracijos numerį, su kuriuo pašte ieškosite vėluojančio siuntinio.

Pristatymo kaina Lietuvoje 5 Lt. (1.45 EUR)

Prekių grąžinimas

Jeigu jums nepatiko kokybiška įsigyta prekė, ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas nuo prekės pristatymo dienos galite ją grąžinti pardavėjui, išsiunčiant prekę atgal registruotu paštu ir apie prekės grąžinimą pranešus el. paštu. Nurodytais terminais grąžinus kokybišką prekę, ne vėliau kaip per 5 darbo dienas grąžinsime į jūsų banko sąskaitą šios prekės kainą arba suteiksime atitinkamo dydžio nuolaidą sekančiam pirkimui. Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos ir tenka kokybiškas prekes grąžinančiam pirkėjui.

Jeigu prekės grąžinamos dėl defektų ar trūkumų, taikoma įstatymo numatyta tvarka. Jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pirkėjo pasirinkimu prekė gali būti pakeičiama kita, arba prekė grąžinama, grąžinant pirkėjui jos pirkimo kainą, arba prekė pasiliekama ir pirkėjui suteikiama atitinkama nuolaida. Grąžinant nekokybiškas prekes privalote informuoti mus apie jų grąžinimą, tinkamai supakuoti ir grąžinti prekes (t.y. visą pakuotę su rasta nekokybiška preke) tokiais pat terminais ir visomis tokiomis pat sąlygomis, kaip grąžinant kokybiškas prekes.

Siekiant tinkamai identifikuoti grąžinamas prekes bei užtikrinti saugų jų siuntimą, prekės privalo būti grąžinamos pradiniame įpakavime, kuriame buvo gautos. Jeigu klientas nepatenkintas preke, turi būti grąžinta visa prekės pakuotė. Pirkėjui nesilaikant visų nurodytų grąžinimo sąlygų mes neįsipareigojame sumokėti pirkėjui grąžinamos prekės kainą ar kitokiu būdu jos kompensuoti.

Klientas pats atsako už tinkamą prekės naudojimą pagal internete arba ant prekės pateiktą instrukciją. Parduotuvė negali prisiimti atsakomybės už kliento veiksmus.

Dėl skirtingų spalvų ir atspalvių atvaizdavimo kompiuterio monitoriuje negalime garantuoti idealaus spalvinio atitikimo.

Ačiū, kad perkate pas mus